Hlavní informace

Tru-Test v ČR, ČR v Tru-Testu

tru-test-v-cr

Již od roku 1992 zastupujeme na českém, slovenském trhu a v dalších zemích (Litva, Lotyšsko, Estonsko) značku Tru-Test a spolupráce nabírá na intenzitě!

IMAG1766

Česká vlajka před sídlem společnosti při příležitosti naší návštěvy.

Od roku 1992 exkluzivně zastupujeme novozélandskou společnost Tru-Test Ltd. na trzích střední a východní Evropy. Tru-Test znají naši chovatelé především jako výrobce mlékoměrů určených k přesnému měření nádoje při kontrole užitkovosti, případně k odběru vzorků mléka u dojených zvířat. Mnoho chovatelů u nás využívá také elektronické váhy a čtečky elektronických ušních známek pro management a řízení chovu či účely kontroly vah zvířat. Mnoho chovatelů identifikuje společnost také podle některé ze značek zdrojů a kvalitních komponent pro elektrické oplocení - Speedrite, Patriot (které exkluzivně zastupujeme), PEL, Stafix, Hayes či Patura.

Tru-Test Ltd. je také na Novém Zélandu znám jako výrobce kvalitních a netradičních řešení pro skladování a chlazení mléka či automatizace dojení. Přehled všech používaných značek pod hlavičkou Tru-Test je na následujícím obrázku.

 screenshot

 Tru-Test je znám řadou inovativních řešení - např. u mechanických či elektronických mlékoměrů, a výrobky navrhuje především s ohledem na jejich použití ve specifickém prostředí zemědělství. Robustnost takových řešení dokládají např. 15 a více let používané zdroje pulzů, váhy a ostatní komponenty, které jsou u konkurenčních řešení zařazeny spíše mezi spotřební zboží.

IMAG1809

Spokojené stádo na Novém Zélandu při příchodu na dojení. Ohradník Speedrite - stáří 9 let.

 

Nejnovějším výrobkem vyvinutým v Tru-Test dokládající vysokou úroveň technických řešení produktů pro zemědělství jsou pak nové indikátory elektronických vah řady 5000. Tyto indikátory nejen, že umožňují snadné, rychlé a přesné vážení hospodářských zvířat, ale u jejich vývoje nebyly opomenuty ani moderní technologie jako wi-fi, Bluetooth či USB Mass Storage technologie ve spojení s aplikacemi pro PC, Android i Apple iOS.

Díky úzké obchodní spolupráci, ale i díky spolupráci na vývoji produktů a řešení pro zemědělství jsme našim zákazníkům schopni nabídnout širokou customizaci odpovídající jejich přesným požadavkům, servis, ale také např. vývoj uživatelských SW řešení pro vážení a identifikaci zvířat či průchozí vážení.

IMG 0582

Průchozí vážení k kombinaci s ošetřením paznehtů. Lanškroun.

graf vahy

 

Výstup z průchozího vážení na dojírně. Lanškroun. 

V rámci této dlouhodobé spolupráce jsme byli pozváni k 5 dennímu pracovnímu setkání v sídle a výrobním středisku firmy v Aucklandu. Výsledkem tohoto jednání je několik zajímavých vývojových, obchodních a výrobních  projektů o jejichž náplni i realizaci vás budeme postupně informovat.

IMAG1484

IMAG1485

Sortiment Tru-Test ve farmářských obchodech. NZ.

 

 

Další informace

Seznam článků