Hlavní informace

Nové řešení pro likvidaci prasečích kadáverů

nove-reseni-pro-likvidaci-prasecich-kadaveru

Nová spalovací pec HURIKAN PRO 300 od společnosti Waste Spectrum vhodná pro spalování prasečích kadáverů. Opět ve statickém nebo mobilním provedení. 

Spalovací pec se střední kapacitou ve statické nebo mobilní verzi a plně v souladu s nařízeními EU 1069/2009. HURIKAN 300 disponuje ručním ovládáním dveří pro horizontální otevírání, navržena je pro netržitý provoz a pro rychlé nastartování po příjezdu na místo (do 2 hodin). Rychlost hoření může být od 50 kg/hod do 250 kg/hod, samozřejmě i záleží na kalorifické hodnotě spalovaného materiálu. Plně automatické sekvenční ovládání zajišťuje interní systém PLC, poskytující informace o kontrole jednotlivých pracovních cyklů. Pec vlastní plně automatickou regulaci teploty s automatickou detekcí a varováním o poruchách hořáků nebo nesplnění teplotních podmínek. 

Palivem pro tuto pec může být nafta, zemní plyn, LPG, bioplyn nebo bio-nafta. Průměrná spotřeba paliva je 15-20 litrů nafty za hodinu, odvíjí se od kalorifické hodnoty spalovaného materiálu a způsobu plnění pece. Hořáky se nacházejí v dolní i horní části a jsou plně automatické. Pro separaci popela jsou u pece otočná dvířka s těsněním. Pro odstraňování popela se k peci dodávají speciálně upravené hrábě, díky nim můžete popel lehce shrábnout do připravené nádoby. HURIKAN 300 je opět dvoukomorová pec, kdy v sekundární komoře je dle legislativy doba sdržení spalin 2 sekundy při teplotě 850 °C. Mobilní verze je dodávána se separátní mobilní nádrží na palivo o objemu 1 350 litrů a generátorem. K mobilní verzi lze dle přání zakoupit i vysokotlaký čistič pro vyčištění spalovací pece po jejím použití. Samozřejmostí je i datalogging, který dokáže uchovat až 500 000 dat. 

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. 

 

Další informace

Seznam článků