Hlavní informace

Společnost Waste Spectrum získala prestižní ocenění EXPORT AWARD

spolecnost-waste-spectrum-ziskala-prestizni-oceneni-export-award

Britský výrobce spalovacích zařízení WASTE SPECTRUM ENVIRONMENTAL, kterého zastupuje v České a Slovenské republice společnost Bentley Czech s.r.o., získala nejvyšší ocenění exportér roku od obchodní komory Hereford & Worcester.

Toto ocenění exportér roku posílí pozici společnosti Waste Spectrum (WS) jako globálního vývozce Velké Británie, který konstruuje a vyrábí spalovací zařízení a vytváří nové řešení tepelného zpracování. Aktuálně společnost WS vyváží do 70 zemí, které pokrývají 7 kontinentů. Byla první společností, které dosáhla schvální typu DEFRA pro spalovací zařízení vedlejších živočišných produktů, což bylo nápomocné ve vývoji a výkladu právních předpisů EU.

WS má veliký rozsah na trhu, který zahrnuje živočišné odpady nebo lékařské a více jak 85 % produkce jde do zámoří. V posledních 12 měsících tým společnosti WS nalétal dohromady přes 250 tisíc mil, navštívil 23 zemí a hostil mnohé delegace z těchto zemí.

Celosvětová síť distributorů, vyškolena ve Velké Británii se zaměřuje na své místní firmy. Prodejní tým Velké Británie se zaměřuje především na ministerstva, agentury pro životní prostředí a velké producenty, kteří podmiňují trh a dávají návrhy na nové řešení problémů identifikovaných v této oblasti.

Odborníci společnosti WS mají zájem nejen o prodej, ale i o vývoj vztahů, sdílení osvědčených postupů a problémů spalování v mezinárodním měřítku napříč všemi odpady, které se dají tepelně zpracovat. Společnost WS má velice vynikající přístup a zákaznický servis, a tuto společnost umisťuje na výbornou pozici jako autoritu a důvěryhodného partnera. Díky mezinárodním obchodům, viditelnosti obchodní značky a obchodním schopnostem vytvořilo WS široké povědomí o značce a její přijetí na trh.

Další informace

Seznam článků