Hlavní informace

Speedrite SPE 6000i

Kombinovaný zdroj pulzů s řadou doplňkových funkcí a výstupním výkonem 6 J.
Původní cena10748 Kč
Vaše cena9674 Kč
Původní cena bez DPH8883 Kč
Cena bez DPH7995 Kč
skladem.png

UNIGIZER - kombinované zdroje pulsů

Kombinované zdroje pulsů Speedrite umožňují provoz při napájení ze sítě i z akumulátoru. Jsou prémiovou značkou elektrických ohradníků společnosti Tru-Test Group. Vykazují absolutní spolehlivost a precizní technické zpracování.

 

  • výstupní energie 6 J
  • vhodný pro napájení až 60 km vodiče (plocha až 40 ha)
  • 5ti stupňový vizuální LED ukazatel napětí a stavu baterie
  • nastavitelná rychlost pulsů pro různé režimy a druhy zvířat
  • denní/noční senzor, který umožňuje nastavit rychlejší či pomalejší funkce přes noc
  • flexibilní instalace:  jednoduché připevnění na zeď či sloupek
  • Remote capable (dálkové ovládání zdroje - ST102)

 

Inteligentní funkce modelu 6000i

 

  • monitorování vodivosti půdy umožňuje identifikovat problém s uzemněním
  • podsvícený LCD displej zobrazuje výstupní napětí a kondici baterie
  • připraven k použití na dálkové ovládání (přísl. PN: ST102)

 

Zdroje splňují normu EN 60335-2-76:2005/A12:2010 pro ohradníky s vyšší výstupní energií než 5J


• funkce Time Delay - pokud je detekováno zvýšení zátěže oplocení o více než 500 Ω, zdroje zařadí pauzu 15 sekund s výstupní energií max. 5 J i při dalších změnách zatížení během pauzy. Pokud je po pauze úroveň zatížení stálá, zdroje přizpůsobí výstupní výkon této zátěži až do úrovně 6 J, resp. 15 J a mohou tak napájet delší úseky oplocení.
• funkce Alarm System - pokud zdroje detekují změnu v zatížení oplocení (z více než 1000 Ω pod 400 Ω), která zůstane pod úrovní 400 Ω po dobu 6 pulsů, spustí se vizuální a zvukový alarm, interval mezi pulsy se prodlouží na 3 sekundy. Alarm je aktivován na dobu 10 minut.

Zdroje impluzů Speedrite umožňují provoz při napájení ze sítě i z akumulátoru. Jsou prémiovou značkou elektrických ohradníků společnosti Tru-Test group. Vykazují absolutní spolehlivost a precizní technické zpracování.
Ohradníky Speedrite disponují následujícími technologiemi:


Bi-polar® operation
Zdroje vybavené touto funkcí umožňují nastavit napětí pro každý drát vedení zvlášť.
Výhody bipolární funkce ohradníku:
- Zvířata dostávají výstražný šok až  5 kV, pokud se dostanou do kontaktu s jedním drátem oplocení.
V případě ataku obou drátů, kdy je předpokládán jasný úmysl zvířete opustit oplocený prostor, je úroveň šoku až 10 kV.
- Eliminuje se tak poškození izolátorů, ke kterému dochází výrazně později a šance jiskření je výrazně nižší díky napětí pouze 5 kV v každém drátu vedení, což je zvláště bezpečné v letním suchém období k prevenci vzniku požáru. Zvláště vhodné pro využití v půdách s nízkou vodivostí, kde uzemnění nehraje takovou roli při kontaktu zvířat s oběma dráty.


Cyclic Wave® Technology
Technologie Cyclic Wave umožňuje dosažení čistého a více účinného elektrického pulsu bez kolísání v průběhu pulsu. Puls tak má větší výstupní energii než při použití standardních zdrojů. Technologie se projeví především dosažením většího napětí na vzdálenějším konci vedení – nižšími ztrátami v průběhu vedení.


Fence Voltage Display
Tato funkce umožňuje rychlou kontrolu napětí v elektrickém oplocení a zabraňuje jeho přetížení. Síťové zdroje pulsů jsou vybaveny ukazateli napětí formou barevných LED diod nebo 5 stupňovým vizuálním ukazatelem napětí.


Solar Compatible
Všechny elektrické kombinované a bateriové zdroje pulsů Speedrite umožňují částečný nebo úplný provoz v instalaci se solárními panely.


Battery Saver
Mikroprocesorem řízená elektronika zdrojů pulsů umožňuje efektivní nastavení odběru proudu z baterie v závislosti na aktuálním zatížení elektrického oplocení. Funkce tak šetří baterii a je mimořádně vhodná také v provozu se solárními akumulátory.


Remote Control Capable
Funkce, která umožňuje dálkové zapnutí a vypnutí zdroje pulsů při nalezení poškozeného místa oplocení. Máte možnost okamžitě a na místě oplocení opravit bez zbytečné cesty ke zdroji a zpět. Funkce je využívána pomocí vyhledávačů závad na oplocení a k jejímu využití tak potřebujete jediné zařízení.

Ostatní si také koupili

Další informace