Hlavní informace

Hypoxické stanice

Hypoxystanice H135 HEPA

hypoxy-stanice-h135

Tato pracovní hypoxystanice umožňuje přesnou kontrolu pracovních podmínek, ale zároveň ponechává dostatek prostoru k práci, inkubaci a provádění analýz. Hypoxystanice H135 je největší, nejhlubší a nejvyšší hypoxystanice od Don Whitley Scientific.

Hypoxystanice H35

hypoxy-stanice-h354

Speciálně navržený box pro vytvoření normoxických, hypoxických a anoxických pracovních podmínek. Hypoxystanice je ideální pro veškerou výzkumnou činnost, kde je zapotřebí si přesně řídit obsah kyslíku či oxidu uhličitého, teplotu a vlhkost.

Hypoxystanice H35 HEPA

hypoxy-stanice-h35-hepa

Hypoxystanice H35 HEPA je speciálně vyvinuta pro studium buněk za hypoxických a anoxických atmosferických podmínek, kde je zároveň vyžadována HEPA filtrace.   

Hypoxystanice H45

hypoxy-stanice-h45

Specificky navržená hypoxystanice s unikátními třemi oválnými vstupy pro snadný přístup do inkubační a pracovní části.

Hypoxystanice H45 HEPA

hypoxy-stanice-h45-hepa

Don Whitley Scientific nyní nabízí jedinečnou hypoxystanici s vnitřním HEPA filtračním systémem. Stanice vybavené HEPA filtrem jsou ideální pro použití ve farmaceutické výrobě, pro pomalu rostoucí anaeroby nebo pro biochemické testy.

Hypoxystanice H85

hypoxy-stanice-h85

Provádění studií a výzkumů pomocí hypoxystanice, díky které je možné si řídit obsah kyslíku, oxidu uhličitého, teplotu a vhlhkost, lze získat přesné a reprodukovatelné výsledky.

Whitley i2 Instrument Workstation

whitley-i2-instrument-workstation

Whitley i2 Instrument Workstation byla vyvinuta díky rostoucím dotazům od vědců, kteří chtějí používat Seahorse Extracellular Flux (XF) Analyzers v hypoxických podmínkách a nebyli spokojeni s dosavadními řešeními. Don Whitley Scientific vyvinul nový typ inkubátoru pro tkáňové kultury takovým způsobem, aby odpovídal přesným požadavkům Seahorse Bioscience.

 

Whitley M35 Worstation

whitley-m35-worstation

Nejnovější pracovní box od předního mezinárodního výrobce Don Whitley Scientific již s 35letou tradicí.